Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Kredyty na zakup mieszkania / Odp: Porównanie kredytów
« Ostatnia wiadomość wysłana przez irms dnia Lipiec 20, 2021, 12:43:54 pm »
Trzeba poczytać warunki, są zwyżki za brak konta w tym banku, brak karty kredytowej, brak ubezpieczenia na życie i nieruchomość. Pytać jakie prowizje za nadpłacanie kredytu i kiedy można, ile kosztuje aneks do umowy. Oczywiście prowizję i marzę można negocjować chociaż jest trudno.

2
Kredyty na zakup mieszkania / Odp: Kredyt na mieszkanie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez irms dnia Lipiec 14, 2021, 12:24:23 pm »
My kupowaliśmy deweloperkę. Od strony dewelopera duża wyrozumiałość i cierpliwość, bo czas trwania procesu kredytowego jest miażdżący. Wniosek o kredyt złożony pod koniec listopada a informacja że już mamy pojawiła się na koniec lutego. Warto mieć doradcę kredytowego, który przeprowadzi przez ten cały proces. My trafilismy na ofertę która wkrótce miała wygasnąć a była najlepsza na rynku, więc może dlatego tyle to trwało.

Warto jest równiez poczytać sobie o tym w jaki sposób wycenia się mieszkania.  https://homly.to/wycena-mieszkania Zerknij sobie.
3
Konta bankowe / Odp: Rejestrator do monitoringu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zenlo dnia Czerwiec 16, 2021, 11:11:56 am »
Generalnie zapomnij o jakości Full Hd, o której każdy myśli, że ta jest, w szczegolnosci w nocy. Kamery monitoringu to przetworniki, gdzie nawet w dzień z odl. 10-20 m możesz mieć problem z odczytaniem tablic lub ident. twarzy. Reklamy w necie o jakości full hd itp. to zwykłe kłamstwo. Podobnie jest w dzień. Aby miec dobry obraz musisz zastosować 4 MPX , ale to zaraz i rejestrator i dyski muszą obrabiać... Reasumując, dobrze przemyśl każdą ofertę i KONIECZNIE sprawdź jakość
https://sklep-ecsystem.pl/blog/jaka-kamera-do-monitoringu-ip-cz-1.html
4
Konta bankowe / Rejestrator do monitoringu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez irms dnia Czerwiec 16, 2021, 10:10:23 am »
Witam poszukuje opinii na temat monitoringu. Czy ktoś z Państwa posiada zestaw 4 kamery + rejestrator 1 tb bądź inne cudo np. zestaw ProTec z internetu ?! Jeżeli tak czy jesteście zadowoleni ?! Kamery 2Mpx, 4Mpx  bardz 5Mpx jakie wybrać?! Jaka jest jakoś obrazu przez kamery z Wi Fi i czy to prawda ze profesjonali złodzieje potrafią zakłucać ten sygnał ?! Pozdrawiam i czekam na rzetelne opinie osob posiadających monitoring a osób wiedzacych wszystko i nic.
5
Konta bankowe / Odp: Sala na szkolenie Warszawa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez irms dnia Czerwiec 15, 2021, 09:22:46 am »
Zorientuj się czy wolne sale na dany termin ma centrum szkoleniowe ADN https://ckadn.pl/oferta/ . Świetne warunki w nowoczesnych salach wyposażonych w klimatyzację i wszelkie niezbędne sprzęty typu rzutniki, flipcharty, ekrany. Na miejscu jest oczywiście mozliwość zorganizowania poczęstunku dla uczesnikow ( co polecam z uwagi na to, ze kawa czy herbata jest moim zdaniem obowiazkowa).

Na stronie jest spora galeria. Nie napisałeś na ile osób jest spotkanie, ale sal mają wiele tak wieć jest opcja zaplanowania spotkania większego i mniejszego.
6
Konta bankowe / Sala na szkolenie Warszawa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zenlo dnia Czerwiec 15, 2021, 07:50:43 am »
Szukam sali na szkolenie dla ok 100 osób w Warszawie.
Polecicie miejsce, w którym można zorganizowac taki event?
7
Kredyty na zakup mieszkania / Odp: Umowa przedwstępna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zenlo dnia Czerwiec 05, 2021, 11:31:01 am »
Sprzedający oświadcza, że w przypadku nie otrzymania przez kupującego kredytu zwróci zadatek w pełnej kwocie. Kupujący na dowód nie otrzymania kredytu przedstawi potwierdzenie tego faktu z banku w którym starał się o kredyt”.
Kwestia umowna pomiędzy Wami czy będzie to potwierdzenie z 1, 2, 3, 4 itd banków.
Warto jest sobie poczytać o umowie, co powinna zawierać.
https://homly.to/wycena-mieszkania

O tutaj na przyklad
8
Kredyty na zakup mieszkania / Umowa przedwstępna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez irms dnia Czerwiec 05, 2021, 11:06:58 am »
Umowa przedwstępna- jaki powinien się w niej znaleźć dokładny zapis, aby w przypadku nie otrzymania kredytu nastąpił zwrot zadatku?
9
Lokaty i inwestycje / Odp: Badania nieniszczące
« Ostatnia wiadomość wysłana przez irms dnia Maj 31, 2021, 11:08:50 am »
Laboratorium Navitest:
https://navitest.com.pl/
Na stronie jest kontakt.  W firmie wykonywanych jest wiele badań. Podstawową jest metoda wizualna (VT), inaczej mówiąc wzrokowa ocena badanego obiektu. Dostępne są jeszcze badania powierzchniowe – penetracyjna (PT), prądów wirowych (ET) czy magnetyczno-proszkowa (MT). Sa tam oczywiscie równiez bardziej zaawansowane badania do wykonania

Najlepiej jest się z nimi skontaktować i pownni doradzić, jakie badania wykonać.
10
Lokaty i inwestycje / Badania nieniszczące
« Ostatnia wiadomość wysłana przez zenlo dnia Maj 31, 2021, 09:35:02 am »
Witam. W firmie chcielibyśmy przeprowadzić badania nieniszczące produktu, który chcemy wypuścic na rynek. Doradzicie gdzie takowe badania w Polsce przeprowadzę?
Strony: [1] 2 3 ... 10